Gümüldür Giyotin cam son zamanlarda özellikle keşfedilmiş olan vazgeçilmesi mümkün olmayan bir ürün haline gelmiştir. Son zamanlarda kafe sahipleri değişiklik yapmak adına Giyotin cam sistemleri kullanıyorlar. Bilinen normal pencereler gibi açılmıyor. Aksine çok daha farklı bir şekilde açıldığı için özellikle kafe sahipleri bu ürünü çok daha fazla tercih ediyor. Her yerde kullanılabilen Giyotin cam sistemi camın yukarıdan aşağı doğru bir şekilde ya da aşağıdan yukarıya doğru hareket ettiği bir sistem ile açılıp kapanmaktadır.

Yerine göre sağdan sola ya da soldan sağa da kapanıp açılabiliyor. Eğer yeriniz müsaitse evinizde ya da ofisiniz de  Giyotin cam sistemini kullanabilirsiniz. Sistem ayrıca temizliği kolay olan bir üründür. Bu özelliği ile de son derece dikkat çekmektedir. Son zamanlarda dayanıklı olması ile pek fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Güvenlik açısından da hiçbir sorun sizlere yaşatmıyor.

Giyotin Cam Kullanımı

Hareketli küpeşte sistemi olarak da bilinen bir üründür. Hem şık hemde kolay temizlenebilir özelliği sayesinde pek çok kişi tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Özellikle ev hanımları son zamanlarda pencereleri çok tercih etmektedirler. Hareketli küpeşte sisteminin adı aynı zamanda Gümüldür giyotin cam olarak da bilinmektedir. İnsanlar hem hareketli küpeşte hem de Giyotin cam dedikleri zaman bu ürünü alabilirler.

Bu sistem özel olarak bir şekilde üretilmektedir. Hareketli küpeşte sistemi pek çok kişi tarafından tercih edilebiliyor. Otomatik ya da manuel olarak iki farklı şekilde tercih edilebilir. Tüm hareketli küpeşte sistemlerinde İtalyan Triger Çelik ya da kayış malzemesi ile kullanabilmektedirler. Bu iki malzemenin yanı sıra çok sağlıklı ve konforlu bir üründür hareketli küpeşte sistemi kullanışlı olmasından dolayı özellikle kafe İşletmeleri tarafından tercih ediliyor.

Giyotin Cam Fiyatları

Gümüldür Giyotin cam fiyatları projeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Otomatik cam sistemleri ile manuel Giyotin cam sistemleri aynı fiyatlarda değillerdir. Otomatik olanların fiyatları biraz daha yüksek olabiliyor. Otomatik küpeşte de denildiği zaman sistem manuel sistemde olduğu gibi eğilip kalkma hızına gerek kalmıyor. Hareketli küpeşte sistemi ile birlikte otomatik olarak kumanda yardımı ile camlar açılıp kapanabiliyor. Çocuklar engelli insanlar ve de yaşlılar için son derece kullanışlı ve güvenlidir. Evinizde kullanırsınız çocuğunuzun cama yaklaşma korkusunu hissetmezsiniz.

Hareketli Giyotin Cam Özellikleri Nelerdir?

Hareketli küpeşte sistemi sayesinde açık bir şekilde söylemek gerekirse pek çok özellik ve fayda sağlıyor. Hem ekonomik açıdan hem de fiziksel olarak pek çok faydası bulunmaktadır.  Gümüldür Giyotin cam bazı özellikleri bakımından öne çıkmaktadır. Giyotin pencereler de balkonlarda en önemlisi teras ve kafelerde pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Bu alanlarda cam balkon sistemini kullanabilirsiniz. Almış olacağınız verim en üst düzeyde olur. Kış bahçelerinde Giyotin cam sistemleri kullanılabilir. Otomatik Giyotin cam sistemi sayesinde kumanda ile yerinizden kalkmadan düğme aracılığı ile sistemi kontrol edebilirsiniz. Üstelik bunu hiç yorulmadan kapatıp açma imkânı da bulabilirsiniz. Hareketli küpeşte sistemi sayesinde görüş alanınızda herhangi bir bozulma meydana gelmez.

GÜMÜLDÜR GİYOTİN CAM, GİYOTİN CAM GÜMÜLDÜR, GÜMÜLDÜR GİYOTİN CAM BALKON, GİYOTİN CAM BALKON GÜMÜLDÜR, GÜMÜLDÜR GİYOTİN CAM M2 FİYATLARI, GİYOTİN CAM M2 FİYATLARI GÜMÜLDÜR

Haraketli Giyotin Cam 

Gümüldür Giyotin cam son derece kalitelidir. Hareketli Giyotin cam sayesinde evinizde işyerinizde kolay bir şekilde havalandırabilirsiniz. İstediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. Giyotin cam sisteminin otomatik Giyotin cam sistemi olduğu gibi manuel sistemleri bulunabilmektedir.  Eğer isterseniz Yağmur ya da rüzgâr sensörü kullanarak hareketli küpeşte sistemini otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Giyotin cam balkon sistemleri ayrıca hırsızlara karşı son derece güvenli ve korumalı olarak kullanılabilmektedir.

Cam balkon özelinde ayrıca balkonlarına çıkan küçük çocukları korumak adına hareketli küpeşte sistemi içerisinde büyük oranda sensör bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde eviniz ve sizler güvende olursunuz. Ayrıca otomatik küpeşte sistemi zaman ayarlı olarak ayarlanabiliyor. Otomatik Giyotin cam yağmuru ve rüzgâra karşı sizlere tam koruma sağlar.

Giyotin Cam Seçenekleri 

Gümüldür Giyotin cam 6 çeşit kalınlıkta bulunabilen sınıflara ayrılıyor. Müşterilerin seçeneğine göre farklı seçeneklerde bulunabilmektedir. Hareketli küpeşte konusunda hemen herkes tarafından seçim yapılabilir. Ekip arkadaşlarınızla yerinizde kontrole gelindiğinde hangisinin size uygun olacağını anlatabilirler. Giyotin camlar uzaktan kumandalı ya da manuel bir şekilde olabiliyorlar.

Manuel olanlar da direkt olarak gidip elinizde açabilirsiniz ancak motorlu olanlar da uzaktan kumanda ile ayarlama yapabilme şansına sahipsiniz. Gümüldür Giyotin cam cafe, restoran, lokanta, ev, balkonlarında kullanılabilen özelliklerdedir. Oldukça kullanışlı ve kolay temizlenebilir. Firmamız güler yüzlü bir şekilde sizlere bu hizmeti sunuyor.