Seferihisar Giyotin cam sistemi olarak sizlere kaliteli bir şekilde hizmet sunuyoruz. Mekânda şık ve estetik bir hava katmak istiyorsanız manuel Giyotin cam sistemlerini kullanabilirsiniz. Kendine has estetik özellikleri olan ve şık bir tasarım ile cam sistemleri arasında kendini öne çıkaran Giyotin cam sistemleri ile istediğiniz gibi rahat ve konforlu bir yaşantı sunabilirsiniz. Cam sistemleri arasında en fazla tercih edilmiş olan sistemler arasında yer almaktadır. Manuel Giyotin sistemlerinin öne çıkan özelliği estetik bir duruşa sahip olmasıdır.

Manuel Giyotin Cam Sistemleri

Seferihisar Giyotin cam sistemleri yapı olarak dikey bir şekilde hareket etmektedir. Aynı zamanda açılıp kapanan cam sistemleri olarak bilinirler. Manuel Giyotin ve motorlu Giyotin neresinde fark ise manuel Giyotin adı üstünde el ile ayarlanabiliyorken, motorlu olan kumanda yardımıyla ayarlanabiliyor. En büyük özellikleri şık ve estetik olmasının yanı sıra rüzgâr ya da yağmur gibi kötü hava koşullarının kesiyor olabilmesidir. Manuel olan cam sistemleri ise istenilen alan kadar açık ya da kapalı kalınarak istenilen görüntü elde edilebilir. Manuel Giyotin camlar son derece kullanışlıdır aynı zamanda motorlu olan ve kumandalı olan giyotin camlar son derece kullanışlıdır.

Giyotin Cam Sistemleri Nerelerde Kullanılırlar? 

Özellikle çok rüzgâr alan mekânlarınız bulunuyorsa çözüm olarak sunulmuş olan manuel Seferihisar Giyotin cam sistemleri ile rüzgârlık olarak kullanılabilirler. Cafe, kafeterya, lokanta, teras, restoran gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Son derece kullanışlı olmasının yanı sıra elle ayarlandığı için istendiği kadar aralık ve açıklık bırakılabilir. Cam balkon alanlarında bu sistemler kullanılabilir. Oldukça kullanışlı olan ve yarar sağlayan bir üründür.

Motorlu Giyotin Cam Sistemleri

Motorlu Seferihisar Giyotin cam sistemleri ile evinize estetik şık bir hava katabilirsiniz. Yalnızca evlerde kullanılmaz, aynı zamanda mekânlarda da kullanılabilen estetik ve şık bir hava katacak olan motorlu Giyotin cam sistemlerinde farklı renklerde bulunabilir.  Firmamızın üretmiş olduğu cam sistemleri arasında en fazla tercih edilen sistemlerden bir tanesi de motorlu Giyotin cam sistemleridir. Otomatik çalışması ile estetiklerin yanı sıra kolaylıkla sağlayabilmektedir.

SEFERİHİSAR GİYOTİN CAM, GİYOTİN CAM SEFERİHİSAR, SEFERİHİSAR GİYOTİN CAM BALKON, GİYOTİN CAM BALKON SEFERİHİSAR, SEFERİHİSAR GİYOTİN CAM M2 FİYATLARI, GİYOTİN CAM M2 FİYATLARI SEFERİHİSAR

Giyotin Camlar Nasıl Hareket Eder? 

Seferihisar Giyotin cam sistemleri dikey yönde hareket edebilen açılıp kapanabilen cam sistemlerinden bir tanesidir. Motorla olmasının sebebi ile kolaylık sağlıyor. Uzaktan kumanda yardımı ile çok rahat bir şekilde açılıp kapanabilen bir üründür. En büyük özelliği şık ve estetik olmasıdır. Rüzgâr ya da yağmur gibi kötü hava koşullarını kolaylıkla kesebilme özelliğine sahiptir. Motorlu şekilde ayarlanabilmesi adına canın istediği kadar alanı olacak ya da kapalı kalması sağlanır. Bu şekilde istenilen görüntü elde edilebilir.

Pergola Nedir?

Seferihisar Giyotin cam sistemleri hem evler de hem de başka mekânlarda da kullanılabilir. Pergola kış ve yaz aylarında mevsimsel olayların yaşanması halinde mekânların ya da kullanım alanlarının korunması için üretilmiş olan bir üründür. Aslına bakılırsa bir sistem olarak da kabul edilebilir. Yaz ve kış aylarında bu ürünleri görmek mümkündür. Bu ürünlerin ışık ile kapanabilme özellikleri de bulunmaktadır. Başladığı zaman örtülerek içeriye su girmesi engellenebiliyor. Güneşli havalarda ise gölgelik görevi üstlenebilmeleri için açılırlar. Cam balkon  özelinde pergolalar üretilmiş olan malzemeleri ve özelliklerine göre farklı özellikleri ve farklı çeşitleri sahip olabilirler. En yaygın olarak bilinen pergola çeşitleri arasında ise ahşap, alüminyum, otomatik, ışıklı, kumandalı, motorlu pergola çeşitleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra üretmiş oldukları malzemeli renklerine bağlı olarak da farklı çeşitlerde bulunabilir. Beyaz, ahşap, siyah, açık kahve, kahverengi gibi renkleri ile farklılıklar yaratabilir.

Pergola Çeşitleri Nelerdir?

Pergola çeşitleri mekânlarını yağış ve güneşe karşı korunması için kullanılmış olan bir üründür. Bunun yanı sıra mekânları ışık gösterme ve güzelleştirme adına da kullanılıyor. İnsanların ağırlandığı bahçe teras, balkon gibi mekânlarda kullanılarak şık bir görüntü elde edilebilir. Ayrıca Restoran, cafe,  otel ya da alışveriş merkezlerinde de bu pergolaları görebilmeniz mümkündür. Yapılmış olan ışıklandırmalar sayesinde şık bir kişisel mekân oluşturabilme olanağı sağlıyor. Cam balkon olan alanlarda da kullanılabilir. Eğer mekânlarınızın mevsim şartlarından etkilenmesini istemiyorsanız ve aynı zamanda şık bir görüntü elde etmek istiyorsa pergolalar kullanabilirsiniz. Pergolalar sayesinde kapatılmasını istediğiniz bütün kötü görüntüleri kapatabilirsiniz. Firmamızdan cam balkon hizmeti alabilirsiniz.