Cam kapı sistemleri genellikle uzaktan kumanda ve motor ile uygulanmaktadır. MENEMEN GİYOTİN CAM sisteminde 2 adet panel bulunmaktadır. Bu levhalardan biri sabit iken diğeri hareketlidir. Giyotin sisteminde 1 sabit 2 hareketli olmak üzere 3 panelli olarak imal edilmektedir. Ancak Giyotin cam sistemleri yüksekliğe bağlı olarak panelli olarak da üretilebilmektedir.

Bu sistem genellikle hareketli bir tırabzan olarak adlandırılır. Sebebi ise kafe, restoran ve sosyal mekânlar gibi mekânlarda sıklıkla kullanılmasıdır. Burada kullanılan sistemler zeminden korkuluk yüksekliğinde bulunur ve genellikle masa üstü veya sabittir. Hareketli korkuluk sistemine verilen bir diğer isim ise vizör sistemidir. MENEMEN GİYOTİN CAM sisteminde tek veya çift cam kullanılmaktadır. Firmamız tarafından kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Giyotin Cam Nerelerde Kullanılır?

Kafe, restoran ve sosyal alanlar dışında birçok alanda kullanılmaktadır. Kış bahçelerinde, yazlık bahçelerde, teraslarda, düğün salonlarında, revak veya çardaklarda ve futbol stadyumlarında kullanılır.  MENEMEN GİYOTİN CAM ile normal cam sistemi arasında birçok benzerlikler olduğu kadar, ayırt edici özellikleri de vardır.

Cam balkon sistemi, camın getirdiği görüş açısı ve iç içe mekânlar yaratılması açısından büyük önem taşımaktadır. Mobil korkuluk sistemleri mekâna göre değişebilmekte ve malzeme yapısına bağlı olarak yüksek düzeyde güvenlik ve emniyet sağlayabilmektedir. Üstelik fonksiyonel bir ürün olarak tüm ihtiyaçlarınıza uygundur. Firmamız güler yüzlü personeli ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Giyotin Cam Sisteminin Özellikleri

Pencere, kapı ve oda bölücülerde kullanılabilir. Hareketli ve sabit parçalardan oluşur. Ayrıca ön cam sistemi görüşü engellemez. Güvenlik konusunda tereddüt edenlerin bilmesi gereken en önemli nokta bu cam sisteminin hareket sensörüdür. MENEMEN GİYOTİN CAM sisteminde kullanılan bu hareket detektörünün çocukların güvenliği ve hırsızlara karşı güvenliği için kullanıldığını bilmelisiniz. Ayrıca alüminyum profiller istenilen renge özel olarak boyanabilmektedir.

Giyotin cam sisteminin yapısının maksimum yalıtım sağladığından emin olabilirsiniz. Çift taraflı izolasyon sizi yazın yüksek sıcaklıklardan, kışın aşırı soğuktan koruyacaktır. MENEMEN GİYOTİN CAM sistemi diğer cam sistemleri ile aynı teknik özelliklere sahiptir. Bu cam sistemi 500 mm genişlik ve 2600 mm yükseklikte uygulanabilmektedir.

Pencereler yatay olarak yerleştirilmiş ve güçlü motor sayesinde dayanıklı kayışlarla yukarı ve aşağı hareketi sağlanmıştır. Pencerenin aşağı yukarı hareketini sağlamak için 3 mm ve 25 mm çelik halatlı dayanıklı kemer kullanılmaktadır. Menemen Giyotin cam zincir olması veya zincir olmaması sistemin sessiz çalışmasına katkı sağlar. Kaliteli işçilik ile giyotin cam sistemini firmamızdan temin edebilirsiniz

Pergola Nedir?

Pergole kelimesi, kenar anlamına gelen Latince “pergule” kelimesinden gelir. İtalyanca tente anlamına gelen pergola, yatay burma çatı şeklinde açıklıkları kapatarak gölgeli bir alan oluşturmak için uygulanan bir gölgelik yöntemidir. Peki pergola ne için kullanılır? Özellikle güneş kremi işlevi gören güneşlikler, yaz aylarında güneşe karşı en önemli savunmadır. Ayrıca açılır tavan ve su geçirmezlik özelliği ile tente onu yağmurdan da korur. Firmamız kaliteli pergola sistemleri  üretmektedir

MENEMEN GİYOTİN CAM, GİYOTİN CAM MENEMEN, MENEMEN GİYOTİN CAM BALKON, GİYOTİN CAM BALKON MENEMEN, MENEMEN GİYOTİN CAM M2 FİYATLARI, GİYOTİN CAM M2 FİYATLARI MENEMEN

Pergole Nerelerde Kullanılır?

Pergolalar, balkonu dışarıdaki soğuktan korumanın yanı sıra cam balkon da keyifli bir manzara sunar. Bahçelerde sıklıkla tercih edilen pergola sistemi, bahçeyi soğuktan ve yağmurdan koruyan ve ev sahibinin yılın her ayı değerlendirebileceği bir bahçe alanı sağlayan bir diğer kullanım alanıdır. En uygun fiyat seçenekleri ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Pergola dört mevsim kullanım alanları sunar. Tüm yıl boyunca bahçe ve cam balkon ömrünü uzatan tırmanma sistemleri ağırlıklı olarak evin bu alanlarında kullanılmaktadır.

Pergola Modelleri Nelerdir?

Pergola sistem modeli, kullanım amacına göre sabit ve taşınabilir karakterli iki farklı model arasında yer almaktadır. Tüm konut ve ticari kullanımlarda farklı pergola sistem tasarımları kullanılsa da bunlar en taşınabilir pergola sistemleridir. Sistemin pikleri değişen mevsim koşullarına göre ayarlayabilmesi, her mevsimde kullanılmasına olanak sağlar. Günümüz teknolojisinde mobil sistem modeli için mobil pergola ve biyolojik pergola olarak ikiye ayrılmaktadır. Hareketli hedeflerde tavan sistemi olarak PVC esaslı kumaş sistemi içermektedir.

Pergola sistemleri arasında en popüler model olan portatif pergola sistemi pratik olarak elektriksel olarak üretilmektedir. Motorlu sistemlerle planlama, güç sistemleri en yaygın kullanılan pergola sistemi türüdür. Sistem işlevselliği manuel olarak çalışmamaktadır. Tavan sistemi ve ışıklar uzaktan kumanda ile kontrol edilmektedir. Sistemlerdeki işletmeler için daha iyi alanların havalandırılmasını iyileştirmek mümkündür. Güler yüzlü ve kaliteli hizmetimiz ile pergola sistemlerini firmamızdan en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz.