ALİAĞA GİYOTİN CAM olarak size son derece profesyonel bir şekilde hizmet sunuyoruz. Cam balkon tasarımları ilk üretime başlandığı günden beridir popülerliğini hiç kaybetmeden devam etmektedir. İhtiyaçlara cevap veren uygulamalar ile cam balkonlar oldukça popüler bir hale gelmiştir. Cam balkon sistemleri yenilenmiş olan çalışmalar ile karşınıza çıkıyor. İhtiyacınıza uygun özelliklere sahip olabilen ve yukarıdan aşağıya doğru açılma özelliği sunan Giyotin cam balkonlar aynı zamanda kolay silinebilir ve çok büyük avantajlara sahiptir. Kısa süre içerisinde alanın kapalı olmasını sağlayan sistem aynı zamanda uzaktan kumanda ile çalışmaktadır. Camlar kolay bir şekilde temizlenebilir, ısı yalıtımı oldukça yüksektir, aynı zamanda camların büyük olması evin ferah olmasını sağlıyor.

Cam Balkon Sistemleri 

ALİAĞA GİYOTİN CAM balkon sistemleri ile kolaylıkla hava alabilir ve kolay bir şekilde evi havalandırabilirsiniz. Kısa süre içerisinde alanın kapalı olmasını sağlayan sistem ile aynı zamanda uzaktan kumandalı uygulama ile oturmuş olduğunuz yerden kolay bir şekilde  camlarının kapanıp açılmasını sağlar.

Giyotin cam balkon sistemleri kolaylık sunar. Pek çok avantajı beraberinde getirir. Yer kaplamayan Giyotin cam balkon açıldığı andan itibaren balkon korkuluğu görevini görebilmektedir.

Cam Balkon Tasarımları 

Aliağa Giyotin cam tasarımları ilk olarak piyasaya sürülmesinden sonra sadece evlerin balkon kaplaması olarak değil aynı zamanda iş yerleri kafeler, restoranlar, okullar için dahi kullanılabilen bir sistem haline gelmiştir. Kullanımı kısa süre içerisinde açılıp kısa süre içerisinde kapanan yer kaplamayan avantajlarının yanı sıra ısı ve ses yalıtımına da imkân sunabilmektedir. Cam balkon sistemleri hırsızlığa karşı da güvenli bir alan yaratmaktadır. Kolaylıkla temizlenebilir, ürün kullanım avantajı oldukça fazladır. Cam balkon sistemlerinin sunmuş olduğu bütün avantajlara sahip olurken. Bunun yanı sıra farklı tasarım özelliğinden yararlanabilirsiniz Giyotin cam balkon sistemi tercih ederek pek çok cam balkonuna sahip olabilirsiniz.

Cam Balkonların Açılış Şekilleri 

ALİAĞA GİYOTİN CAM balkon sistemleri yan tarafa doğru açılan kanatları yerine yukarıdan aşağı doğru katlanan özelliklere sahiptir. En alt kanat korkuluk olarak görev yapabilmektedir.  Kolay temizlenebilmesinin yanı sıra kumanda sistemi ile birlikte Bulunmuş olduğunuz konumda rahat bir şekilde açık ya da kapalı bir alan yaratabilirsiniz.

Sadece ev ya da işyerlerinin açık alanlarının kapatılmasında değil aynı zamanda pencere tasarımları içinde Giyotin cam balkon uygulamaları avantaj sağlayabilir. Giyotin cam balkon uygulaması ısı ve ses yalıtımı bunun yanı sıra hırsızlığa karşı da özel kedi sistemi sunabilmektedir. Bununla beraber iç alanı olan katlama ile de kolaylıkla ve rahatlıkla temizleme işlemi yapılabilmektedir.

ALİAĞA GİYOTİN CAM, GİYOTİN CAM ALİAĞA, ALİAĞA GİYOTİN CAM BALKON, GİYOTİN CAM BALKON ALİAĞA, ALİAĞA GİYOTİN CAM M2 FİYATLARI, GİYOTİN CAM M2 FİYATLARI ALİAĞA

Giyotin Cam Balkon Fiyatları

Aliağa Giyotin cam güvenli alan ve açık alanların her mevsim kullanım imkânları bulabilmektedir. Isı yalıtımı ve ses yalıtımı sunarak bütçenize hitap edebilme özelliğine sahiptir. Giyotin cam balkon tasarımı alım işlemleri kaliteli üretim detaylarına göre kaliteli malzeme yapısına göre ve profesyonel işçilik ile birlikte fiyatta farklılık meydana gelebilir.  Giyotin cam balkon sisteminde hem kaliteli üretimden hem de kaliteli malzeme kullanılan yararlanabilirsiniz. Uzman ve deneyim sahibi ekipler tarafından firmamız size destek talebi oluşturabilir. Kaliteli üretim özelliklerine sahip olan Giyotin cam balkon fiyatları ile bütçenize uygun bir şekilde cam balkonları satın alabilirsiniz.

Giyotin Camlar Nerede Kullanılır?

Pencere balkonlar ve teraslar için son derece uygundur. Kış bahçelerinde bu pencerelerin kullanımını görebilirsiniz açılış ve kapanış uzaktan kumanda yardımı ile yapılabilmektedir. Hareketli pencereler ve sabit pencerelere sahiplerdir. Görüş alanınız kesinlikle bozulmaz.  Kolay bir şekilde temizlenebilme özelliği bulunuyor, hava akışı ile sınırlı değildir, manuel ya da motorlu özelliklere sahip olabilmektedir.  Opsiyon sistem penceresi ile otomatik olarak kapanıp açılabilir. Yağmurun yağması halinde ya da rüzgâr sensörü olduğunda kullanılabilir.

Opsiyon açık hareket sensörü ile hırsızlara karşı koruma sağlar zaman ayarlı sistem yaşlı ve engelliler için son derece uygundur. Yağmur ve rüzgâra karşı tam olarak koruma sağlayabilecek bir özelliktedir. Kayıt sisteminde uzunluk 350 santimetre ile 350 santimetre yüksekliklerde bulunur. Bir şekilde çıkabilir Alüminyum profilleri bulunmaktadır.

Cam Özellikleri 

Aliağa Giyotin cam son derece kullanışlıdır. Farklı renklerde elektrostatik fırın boyalı şeklinde camlar satın alabilirsiniz. Isıcam Konfor cam ile gaz doldurulabilir özellikleri de bulunmaktadır. Açma ve kapatma son derece kolaydır. Kumanda ile de bu işlem gerçekleştirilebilir cam alt kısmı sabit şeffaf ve saydam bir şekilde olabiliyor. Bütün renk seçenekleri ile dolgu ya da temperli veya lamine cam şeklinde de kullanılabilir.